KLAUDIA TYPER – Właściciel Biura

Agent nieruchomości, marketingowiec z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją i miłością do nieruchomości. Specjalistka od transakcji niemożliwych. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klientów i interakcje z nimi.

Jako szef zespołu agentów nade wszystko stawia odpowiednie przeszkolenie swojego teamu i nieszablonowe, indywidualne podejście – w pojedynkę można osiągnąć wiele, ale tylko razem jesteśmy nie do pokonania!

Marketing nieruchomości:

Rating: 5 out of 5.

MONIKA ZIAJA KALEMBA – Agent Nieruchomości / Dyrektor Biura

Jeśli myśleliście, że nie ma rzeczy niemożliwych, to poznając Monikę, musicie szybko zmienić zdanie! Nie ma dla niej zbyt trudnych transakcji ani zbyt skomplikowanych klientów. Jej niezwykła determinacja i niezłomna wola sprawiają, że każde zadanie staje się możliwe do wykonania.

Ale to nie wszystko! Monika to także osoba pełna energii i entuzjazmu, która potrafi rozjaśnić każde miejsce, gdzie się pojawi. Jej uśmiech i pozytywne podejście do życia sprawiają, że współpraca z nią to czysta przyjemność.

Obsługa anglojęzyczna:

Rating: 5 out of 5.

Negocjator:

Rating: 5 out of 5.

NATALIA HANEK – Agent Nieruchomości

Kobieta przepełniona optymizmem wnosząca w świat nieruchomości wiele pozytywnej energii. Trudna transakcja i godziny ciężkich rozmów? Agentka Natalia rozwiąże Twój problem z ogromną przyjemnością i wielką satysfakcją. Napędzana entuzjazmem potrafi szybko zdobyć kluczowe informacje potrzebne do zadowolenia najbardziej wymagających klientów.

Nie musisz martwić się o słaby kontakt ze swoim Agentem, ponieważ Natalia podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i wychodzi z założenia, że najważniejsza jest komunikacja.

Trudne transakcje:

Rating: 5 out of 5.

MICHAEL KRÓL – Agent Nieruchomości / Specjalista ds. Inwestycji

Nasz wyjątkowy Specjalista ds. Inwestycji, jego mocną stroną jest budownictwo i wykończenia wnętrz. Ogromna wiedza w tym zakresie pomaga naszym klientom w sprawdzeniu rentowności inwestycji w nieruchomości.

Michael służy również pomocą jeśli chodzi o inwestycje deweloperskie, zarówno w zakresie analizy chłonności, analizy potencjalnych gruntów inwestycyjnych, jak i wsparcie w zakresie analizy rentowności inwestycji.

Obsługa niemieckojęzyczna:

Rating: 5 out of 5.

Budownictwo:

Rating: 5 out of 5.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner